ابروهای پهن همچنان دوست داشتی‌اند
یکی از روش‌های ساده نگه داشتن آرایش و صورت این است که فرم طبیعی ابروها را حفظ کنید. ابروهای پهن و پر یکی از مدهای آرایشی سال ۲۰۱۷ است مدی که سال گذشته هم در آرایش برترین مدل‌ها می‌شد، دید. برای آنکه هم ابروهای پر و طبیعی داشته باشید و هم مرتب به نظر برسید کافی است کمی به ابروها فرم کلی داده و همیشه تارهای ابروها را مرتب و به یک سمت شانه کنید و فرم دهید.

می‌توانید از کمی سایه ابرو یا مداد ابرو هم برای ایجاد این فرم کلی در ابروها و پر کردن بخش‌های خالی ابرو استفاده کنید.

مدل آرایش ۲۰۱۷ به شما می‌گوید اگرچه لازم است در هر موقعیتی متناسب با شرایط ظاهر آراسته و زیبایی داشته باشید نیازی نیست که تمام وقت خود را مقابل آینه برای آرایش کردن بگذرانید، کافی است از چند مدل ساده آرایشی استفاده کنید تا هم زیبا و جذاب به نظر برسید و هم به اندازه کافی طبیعی تا آنجا که به نظر برسد کاملا بدون آرایش هستید.

برای داشتن یک آرایش تمیز و مناسب اولین قدم این است که لوازم آرایشی با کیفیت را خریداری کنید، سراغ مارک های لوازم آرایشی معتبر بروید و لوازم آرایشی بهداشتی را به گونه‌ای انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی به پوست آسیب وارد نکنند.

فروشگاه اینترنتی دیجی استایل این امکان را به شما می‌دهد که به سادگی به برندهای آرایشی مختلف از جمله بورژا (bourjois)، انی (ENNY)، ایزادورا(Isadora) یا بیو (BeYu) دسترسی داشته باشید و با مقایسه لوازم آرایشی مختلف و مطالعه ویژگی‌های دقیق هر کدام متناسب با پوست خود بهترن انتخاب را کنید.

آرایش چشم دودی همچنان روی مد ۲۰۱۷
آرایش چشم دودی یکی از آن آرایش‌های کاملا کلاسیک به شمار می‌رود و می‌تواند گفت هر سال بخشی از مد آرایشی است و مدل آرایش ۲۰۱۷ هم از این قاعده مستثنی نیست. در حالیه که بقیه آرایش صورتتان را ساده و کم‌رنگ نگه می‌دارید برای چشم‌ها سراغ همه رنگ‌های مشکی بروید، یک سایه چشم مشکی بعلاوه خط چشم و ریمل مشکی همه آن چیزی است که برای آرایش دودی نیاز دارید.

اگر چشم‌های حساسی دارید بی توجه به آن از هر مداد چشم یا خط چشمی استفاده نکنید، آرت دکو (Artdeco) مداد چشم ضد حساسیت را برای کسانی که چشم‌هایشان ممکن است به مواد به کار رفته در یک مداد آرایشی حساسیت نشان دهد طراحی کرده است که به چشم‌ها آسیب نمی‌زند.

جهت سفارش کالا با شماره 9007 11 95 021 تماس بگیرید.