اسپری دوفاز تونی:
اگر به دفعات از وسایل حالت دهنده برای موهایتان استفاده می‌کنید اسپری دوفاز می‌تواند بسیار بسیار راه گشاه باشد. اسپری دو فاز تونی قبل از سشوار یا اتو مناسب است چرا که با باز کردن گره و پیچ خوردگی موها باعث نرم شدن و افزایش حالت پذیری می‌شود. اسپری دوفاز تونی با توجه ترکیبات گیاهی فوق العاده و منحصر به فرد از آسیب دیدگی، شکنندگی و وز شدن موها در اثر استفاده از مواد شیمیایی جلوگیری می کند. این محصول حاوی پروتئین هیدرولیز شده است که به موهای شما لطافت و نرمی را هدیه می دهد.

موهای فر و مجعد به دلیل داشتن ساختار خاصی که دارند و برای اینکه بعد از شسته شدن حالت وز پیدا نکنند باید برایشان از محصولاتی استفاده شود که نه تنها باعث باز شدن فر موها نشود بلکه آن ها را به هم بچسباند و موج‌های زیبای مو را بیشتر نمایان کند. اسپری دو فاز تونی مناسب تمام موها است که به دلیل داشتن مواد موثر، به عمق تارهای مو نفوذ می‌کند و با فرمولاسیون خاص خود علاوه بر حفاظت، باعث تغذیه و رطوبت رسانی مو نیز می‌شود.

اسپری دوفاز نرم کننده مو تونی:
حاوی پروتئین هیدرولیز شده
قابل استفاده بر روی موهای نمدار و خشک
روغن کنجد و پروتئین ابریشم موجود در این محصول از شکنندگی، خشکی و گره خوردگی موها جلوگیری نموده و رطوبت و نرمی خاصی به مو می بخشد. کراتین وکلاژن بکار رفته در این محصول به خوبی به داخل مو نفوذ کرده و ا سیدهای آمینه لازم را به مو می رساند و فلس های آسیب دیده آن را ترمیم می کند. ویتامین B5موجود در آن درخشندگی بی نظیری را برای مو هایتان به ارمغان می آورد. مواد متشکله: آب دیونیزه، سیکلوپنتاسیلوکسان، سدیم کلراید، کراتین هیدرولیز شده، بتائین، ایزوتیازولینون، اسید سیتریک، روغن کنجد،کلاژن هیدرولیز شده، دپانتنول، پروتئین ابریشم هیدرو لیز شده ، اسانس و رنگ مجاز آرایشی.
نحوه مصرف: قبل از مصرف به خوبی تکان داده، بر روی موهای خشک یا مرطوب اسپری نموده و موها را به فرم دلخواه شانه کنید.
هشدار: ازنور مستقیم آفتاب و دسترس اطفـال دور نگه داشته شود. از یخ زدگی محصول جلوگیری شود.

Leave – in 2 Phase Conditioner Spray
Lightweight formula with low pH that helps seal cuticle and performs as an incredible detangler and leave-in conditioner. The milky phase enhances shine, and the color phase controls frizz and increases the strength of the hair, giving it volume and elasticity.
Ingredients:Aqua,Cyclopentasiloxane,
Sesame oil, Depanthenol,Hydrolyzed silk protein, Hydrolyzed collagen, Sodium chloride, Hydrolyzed keratin, Betaine,
Citric acid, Isothiazolinone, Fragrance, Color.
How to use : Shake well before use, and spray on dry or damp hair.Style as desired.
Warning:Keep out of sunlight and away from children. Avoid Freezing.

اسپری دو فاز نرم کننده موی تونی حاوی پروتئین هیدرولیز شده
بدون نیاز به آبکشی

FOR DRY, DAMAGED HAIR
YOUR HAIR TREATMENT
PROFESSIONAL CARE
KERATIN & SESAME OIL
Hydrolyzed collagen
SILK PROTEIN & PROVITAMIN B5

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.