اولاپلکس شماره ۳ استفاده در منزل

این محصول اولاپلکس ۳ (مراقبت در منزل) برای مشتریانی است که می خواهند در منزل از اولاپلکس استفاده کنند. موها را چنان تقویت و منسجم می کند که برای سرویس های شیمیایی آینده آماده می شود و شماره ی سه اولاپلکس آسیب دیدگی هایی که در اثر رنگ ها و دکلره های مکرر، اتوی مو و براشینگ های زیاد یا فر شش ماهه و… بوجود آمده است را از بین می برد. استفاده از محصول شماره سه اولاپلکس به تمام مشتریان توصیه می شود تا موهای لطیف و ابریشمی را تجربه کنند.

اولاپلکس شماره سه – محصولی برای مراقبت در منزل

توضیحات و توصیه ها:
TAKE HOME OLAPLEX

  • محصول شماره ٣ اولاپلکس، برای مشتریانی است که می خواهند در منزل از موهایشان مراقبت کنند، این محصول فقط جنبه مراقبتی و درمانی دارد و برای رنگ و دکلره کردن استفاده نمی شود.
  •  حجم شماره ٣ اولاپلکس ١٠٠ میلی لیتر است و برای هر شخص برای یک دوره درمان استفاده می شود.
  • در صورتیکه کیت سالنی و مسافرتی را می خواهید ،حتما باید تخصص کار با مواد داشته باشید، برای شماره ٣ همه افراد می توانند سفارش دهند.
  • با اولاپلکس درمانی موهای شما در سالن کاملا درمان می شود ولی با شماره ٣ در منزل طی چندین بار استفاده موهای شما سالم می شود.
  • بهترین کار این است که بعد از انجام خدمات اولاپلکس در سالن ها از اولاپلکس شماره ٣ استفاده کنیم و موهای خود را در بهترین حالت ممکن از سالم بودن نگه داریم.
جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.