اکسیدان یکسى:

اکسیدان به عنوان یک عضو جدا نشدنی از آرایش رنگ مو نقش مهمی در رنگ پذیری و حتی ترکیبات ایجاد شده در رنگها دارد
زیرا اکسیدان در واقع فعال کننده رنگ مو یکسی به شمار رفته و البته همه چیز به اینجا ختم نشده و می توان به جرات گفت که سلامتی موها هم در گرو انتخاب صحیح اکسیدان در هنگام رنگ نمودن است.

اکسیدان ها مارک رنگ مو یکسی دارای خاصیت هایی از جمله ضد زردی، ضد قرمزی و نرم کنندگی می باشد که به راحتی پس از استفاده در مقایسه با اکسیدان کرم های دیگر قایل ارزیابی است.

اکسیدان چیست و و کاربرد آن چیست؟
اکسیدانهای رایج در بازار اکسیدان ۳ درصد یا شماره ۰٫۵ با حجم ۱۰ که برای ترکیب با رنگ های تیره (مثل مشکی، قهوه ای تیره) که نمی خواهند رنگ آنها عوض شود یا بعد از مدتی روشن شود و همینطور برای ترکیب با رنگ روی موهای دکلره شده که میخواهیم دوام بیشتری داشته باشدو برای رنگساژ مش ها که میخواهیم دوام داشته باشد و یا باعث تغییر رنگ زمینه موی مشتری نشود، میتوانیم از اکسیدان ۳درصد استفاده نماییم.

اکسیدان ۶ درصد یا اکسیدان ۱ با حجم ۲۰ برای پوشاندن تارهای سفید مو زمانیکه مشتری نمی خواهد از رنگ های خیلی تیره استفاده نماید و میخواهد از رنگهای متوسط استفاده نماید مصرف میشود و همینطور برای دکلره کردن موهای ضعیف و موهایی که قبلا دکلره شده ولی در پایه های ۶ یا ۷ قبلا رنگ شده اند روی آنها می توان با اکسیدان ۶درصد مش یا هایلایت نمود.

اکسیدان ۹درصد یا اکسیدان ۲ با حجم ۳۰ برای روشن کردن مو با رنگ و یا دکلره می باشد و همینطور برای شامپو شیمیایی نیز مناسب است.

به دلیل سرعت اکسیدان ۱۲درصد که در دکلره و مش هایشان استفاده می نمایند و همین موضوع سبب آسیب دیدگی و خشکی موهای دکلره شده می گردد. چون آب مو کاملا از بین میرود و اگر همان روز هم خرد نشود با چند بار شستشو آرام آرام خرد میشود و می ریزد و عواقب بدتر آن این است که شما مشتری خود را ازدست می دهید و همین برایتان تبلیغ منفی خواهد بود.

اکسیدان یک لیتری یکسی، اکسیدان لیتری YEXI، رنگ مو یکسی
توصیه ما به شما این است که اگر از اکسیدان ۹ درصد در دکلره مش هایتان استفاده نمایید ممکن است که کمی کار طولانی شود و زمان بیشتری ببرد اما نتیجه کار بسیار رضایتبخش و بدون آسیب دیدگی خواهد بود.

نکته: در آخر اکسیدان ۱۲ درصد و یا اکسیدان ۳ که ۴۰ حجمی میباشد را میتوان در رنگهای دو مرحله ای و روشن کردن مو بدون دکلره و همینطور در ترکیب با رنگهای کنتراست و یا هایلایت با رنگ و همینطور دکاپاژ موهای تیره استفاده نمود.

نکته قابل ذکر اینکه بعضی از آرایشگران عزیز با رقیق کردن اکسیدان با آب میخواهند مثلا ۹درصد را تبدیل به ۶درصد نمایند در صورتیکه این کار رنگ را هم رقیق میکند و میزان پوشش دهی هم ضعیف می شود.

اکسیدان های رنگ یکسی می توانند اکسیدان های خوبی برای استفاده سالن دار ها و مشتریان آن باشد.

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.