تافت مو یکسی:
اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که موهایتان در معرض قرار گرفتن با رنگ آسیب دیده است، برای حالت دادن به آن باید از اسپری‌هایی استفاده کنید تا با مو و پوست سر شما سازگار باشد.
این نوع اسپری‌ها به صورت طبیعی و بدون ایجاد چسبندگی به موها حالت می دهند و در عین حال با اکسیژن رسانی مناسب به موها و پوست سر در در برطرف‌کردن خشکی و شکنندگی مو کمک می‌کند.

اسپری نگهدارنده‌ یکسی حجم ۵۰۰ میلی‌لیتر حجم دارد. تافت یکسی حالت موهایتان را تا ۲۴ ساعت نگهداری می‌کند و برای استفاده‌ی کسانی که موهایی معمولی دارند بسیار مناسب است. اسپری مو یکسی تافت مو یکسی را می‌توانید در هر نوع آب و هوایی مورد استفاده قرار دهید. میزان قدرت نگهداری تافت مو یکسی تا حد قابل قبولی حالت موهایتان را حفظ خواهد کرد. سبد کالای رنگ موی یکسی بسیار کامل است و شامل تافت یکسی، رنگ مو یکسی، اکسیدان یکسی، پودر دکلره یکسی، ماسک مو یکسی یا ویتامینه مو یکسی است.
برای درست کردن و حالت دادن موهایتان برای یک مهمانی دیگر نیازی نیست به سالن‌های زیبایی مراجعه کنید و می‌توانید موهای خود را به حالتی ساده درست کنید و با اسپری موی یکسی حالت موها را ثابت حفظ کنید. تافت موی برند یکسی از کیفیت بالایی برخوردار است و به بافت موهایتان آسیبی وارد نمی‌کند و سلامت موهایتان را هم حفظ می‌کند.
همچنین بهتر است بدانید که تافت موی نگهدارنده‌ یکسی موها را به هم نمی‌چسباند و ظاهر بدی به موها نمی‌بخشد.

جهت سفارش کالا با شماره 9007 11 95 021 تماس بگیرید.