درباره ما

همانطور که مطلع هستید عموم آرایشگران در زمینه خرید کالای مورد نظرشان با قیمت مناسب حساسیت زیادی دارند. با این حال با توجه به نیاز این دسته از مشتریان هر روز دفاتر پخش و مغازه های متعدد برای جذب این مشتریان بیشتر و بیشتر می شود. این امر سبب می شود هموطنان عزیز محصولاتی بی کیفیت را با قیمتی بالا تهیه نمایند. پخش رشد با ایجاد دانشنامه ای جامع و در عین حال مبتدی و قابل درک برای عموم جامعه قصد در بالا بردن اطلاعات آرایشگران و آرایشگاه ها و آموزشگاه ها و همینطور تهیه کالای مناسب، با کیفیت و با نازلترین قیمت قصد همکاری با هموطنان در این زمینه را دارد، امیدواریم که شما هموطنان عزیز بتوانید با استفاده از این دانشنامه محصولات و متخصصان مورد نظر را تجزیه و تحلیل کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

مدیر پخش «رشد» فعالیت خود در زمینه پخش لوازم آموزشگاهی و آرایشگاهی را از سال ۹۰ آغاز نمود. پس از گذشت پنج سال تصمیم به گسترش کار خود گرفت.
این پخش پس از سال‌ها تلاش و کسب تجربه در این حرفه و همکاری با بهترین و موفق‌ترین سالن‌های آرایشی و همچنین مجرب‌ترین آرایشگران ایران، فعالیت خود را بر روی پخش محصولات تخصصی مو متمرکز کرد و با ارائه خدمات عالی به جذب سالن‌های جدید در سراسر تهران پرداخت.

پخش رشد با ارائه محصولات استاندارد و با کیفیت با نازل‌ترین قیمت همراه سالن شماست.

(عرضه بهترین کالا، تخصص ماست)