دستکش نیتریل مشکی بدون پودر
Black Nitrile Powder Free Examination Gloves

دلایل بسیاری وجود دارد که دستکش های سیاه و دستکش های آبی بهترین انتخاب برای مصرف کنندگان است.

تمام دستکش های نیتریل درجه پزشکی دارند و بدون لاتکس هستند.
آنها مقاوم هستند و بنابراین به آسانی سوراخ یا پاره نمی شود.
همچنین سد محافظتی بسیار مقاومی می باشند و در مواد شیمیایی مانند حلال های چربی و روغن ها مقاومت می کنند.
احتمال واکنشهای حساسیتی و ناراحتی های پوستی را کاهش می دهند.
طراحی نرم و قابل انعطاف آنها، پوشش مناسبی را فراهم کرده است؛ همچنین الگوی چسبناک آنها به مهارت و چابکی دست کمک می کند.

دستکش لاتکس با جنس نیتریل با رنگهای متفاوت و رنگ مشکی، یک محصول قابل توجه است که فروش آن در بسته بندی های خاص خود انجام می شود تا به مصارف گوناگون برسد.
همانطور که مطلع هستید دستکش لاتکس از محصولاتی است که معمولا برای مصرف کننده خود ایجاد حساسیت کند پس چرا مصرف آن تا این اندازه رواج دارد و از انواع بسیار پر فروش می باشد؟
پاسخ را فقط در کارایی دستکش لاتکس باید جستجو نمود. این محصول به خوبی قابل پوشیدن است و بالاترین ویژگی ممتازش، در این است که قدرت لامسه دست هنگام استفاده از آن، تا حد بسیار بالایی، به قوت خود باقی می ماند.

دستکش نیتریل سیاه، دستکش سیاه، دستکش بلک، دستکش مشکی، دستکش لاتکس سیاه، دستکش نیتریل مشکی

استفاده از جنس نیتریل در ساخت دستکش لاتکس مشکی، مرسوم است. البته از ویژگی های خوب دستکش نیتریل در این حالت، می توان به چندین بار مصرف بودنش اشاره نمود.
امروزه اکثر آزمایشگاه ها و آرایشگاه ها به منظور کاهش وقوع حساسیت به لاتکس، دستکش نیتریل را جایگزین دستکش لاتکس می کنند. دستکش هاینیتریل آزمایشگاهی با درجه بالای مهارت و چابکی، به منظور کاهش دادن ریسک حوادث و جراحات، از احتیاجات ضروری در HPA و CEPR میباشد.

دستکش نیتریل سیاه، در مقایسه با لاتکس ۸٫۶ کمتر به دست چابکی میدهد گرچه هیچ اختلافی در مهارت کلی وجود ندارد. بنابراین دستکش نیتریل بلک فقط حرکات ظریف انگشتان را تحت تاثیر قرار می دهند نه حرکات بزرگ وکلی دست را.

 

 

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.