سرم کریستال روغن آرگان wellplex
روغن آرگان چیست؟

روغن آرگان، روغنی کمیاب است. کمیاب از این‌جهت که در همه جای جهان یافت نمی‌شود. زادگاه اصلی درخت آرگان در مراکش است. درخت آرگان در جنوب غربی کشور مراکش بیشتر یافت می‌شود. مناطق کشت درخت آرگان در مراکش جزو مناطق محافظت شده سازمان یونسکو می‌باشد. درخت آرگان میوه‌ای شیرین شبیه به زیتون دارد و فقط سالی یک‌بار میوه می‌دهد. روغن شفابخش و جادویی آرگان از هسته میوه آرگان به‌دست می‌آید. که کاربردهای زیاد و شگفت‌انگیزی برای پوست و مو دارد. روغن آرگان در این چندساله بسیار مورد توجه شرکت‌های تولیدکننده لوازم‌آرایشی و بهداشتی قرار گرفته است. همانطور که گفتیم درخت آرگان فقط در مراکش می‌روید، از همین جهت روغن و محصولات حاوی روغن آرگان از سایر محصولات فاقد روغن آرگان دارای قیمت بیشتری است.

با استفاده مستمر از سرم مو ولپلکس می توان شادابی موها را بازستاند و با اعتماد به نفس بیشتری در جامعه حضور یافت؛ زیرا این سرم حاوی تمام ویتامین ها و مواد مغذی ضروری است که باید در طول روز به مو تزریق شود. همچنین با فرمولاسیون منحصر به فرد خود با بافتی سبک و نرم احساس سنگینی و چرب بودن را به موهای شما نداده و حسی فرا تر از تصور را برای شما پدید می آورد. همانطور که می دانید بارداری، زایمان و حتی شیردهی بر روی رشد و حالت مو اثر منفی می گذارد اما این محصول اسپانیایی با تغذیه موها توسط سرم مو ولپکس – well plex، این محصول معتبر جهانی می توان، سلامت از دست رفته را به مو برگرداند و استحکام و افزایش مقاومت را در کنار درخشندگی بالای مو تجربه کرد.

موارد مصرف: باز کننده گره های مو، احیاء و بازسازی کننده موی آسیب دیده
سرم موی حاوی روغن آرگان یک نرم کننده فوق العاده برای موهای خشک و یک ترمیم کننده بسیار قوی برای موهای آسیب دیده می باشد. این سرم حالت دهنده قوی بدون احساس چربی و سنگینی، ضد الکتریسیته، درخشان کننده، ضد حرارت و نرم کننده مو می باشد.
طریقه مصرف: بعد از حمام روی ساقه موی خشک یا مرطوب قابل استفاده می باشد و نیاز به آبکشی ندارد.
مزایای استفاده: همانطور که گفته شد این سرم مو از مواد کاملا طبیعی ساخته شده است. و با توجه به اینکه یکی از مواد سازنده مو کراتین می باشد، برای ترمیم موی آسیب دیده نیز نیاز به این ماده می‌باشد. وجود کراتین بسیار زیاد در سرم مو ول پلکس برای ترمیم مو بسیار مفید است. همچنین با دارا بودن انواع ویتامین های b امگا ۶ و امگا ۹ سرم روغن آرگان ولپلکس به موهای شما ویژگی کاملا منحصر به فرد میبخشد و همچنین آبرسانی مورد نیاز موها را فراهم می‌کند.

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.