سرم کریستال دی کالرسرم کریستال دی کالر یا کریتیو

آشنایی با سرم کریستال و مزایا و معایب آن برای موسرم کریستال برای آن دسته موهایی استفاده می گردند که زیبایی و درخشندگی خود را بواسطه آلودگی هوا،کثیفی ،غبار و نور خورشید کم آب شدن مو در اثر استرس های خاراجی از قبیل مراقبت نامناسب – رنگ کردن – مش کردن – فر یا صاف کردن و استفاده از شامپو های نا مناسب و یا تمیز نبودن آبی که مو با آن شسته می شود از دست داده اند.
بطور پایه ای روغن سیلیکون ماده اصلی تشکیل دهنده سرم مو می باشد .
سرم مو حاوی هیچگونه ماده مضر شیمیایی نمی باشد سرم مو معمولاً پس از هربار شتشو مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می گردد که مو براق تر به نظر آمده و بتوان به گونه دلخواه فرم داد البته به منظور ترمیم موهای آسیب دیده، موهای خشن و سخت سرم مو را می توان همراه با استفاده از رژیم غذایی مناسب نیز استفاده نمود.

سرم کریستال دی کالر به منظور حالت دادن، براق نمودن، محافظت از موهای آسیب دیده و جلوگیری از وز شدن و مو خوره شدن موها طراحی شده است. سیلیکونهای موجود در سرم با اتصال به کوتیکولهای مو، خواص جانبی از خود بر جای می گذارد.

ویژگی‌های سرم کریستال دی کالر یا سرم موی کریتیو:
تقویت کننده ساقه و ریشه مو
براق کننده و نرم کننده قوی
شانه کردن آسان مو
جلوگیری از دوشاخگی سرمو بعداز عمل رنگ و مش
صاف کننده موهای فر و مجعد

فواید سرم کریستال دی کالر یا کریتیو:
از مهمترین فواید سرم مو میتوان به حالت دادن، براق کردن، محافظت از موهای آسیب دیده و جلوگیری از وز شدن و موخوره شدن موها اشاره کرد.
یکی از فواید سرم مو کریستال اینست که با ایجاد یک‌ لایه محافظ ، مو را در مقابل آسیب‌ های محیطی یا صدمه دیدن هنگام حالت دادن به مو محافظت خواهد کرد.
آنگاه این لایه محافظ تشکیل‌ شده مانع از دست رفتن رطوبت مو می‌شود.
همچنین به گزارش آسان طب این لایه محافظ ، مانع ایجاد الکتریسیته ساکن بعد از سشوار کشیدن می گردد.
همچنین استفاده از سرم مو موجب نرمی و براق شدن مو خواهد شد.

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.