شامپو روزانه ولپلکس wellplex
شامپو روزانه‌ی ولپلکس با نام Wellplex دارای کمپلکس مرطوب‌کننده برای مو است. این شامپو اسپانیایی که در حجم ۲۵۰ میل عرضه شده، حاوی ترکیباتی است که موها را تغذیه می‌کند. شامپوی روزانه‌ی ول پلکس، تاثیر بسیار خوبی در نرم شدن و صاف شدن مو دارد. ترکیبات این شامپو بدون داشتن نرم‌کننده، سبب نرمی و درخشش مو می‌شود. از این شامپو همان‌طور که از نامش پیداست، می‌توان به صورت روزانه استفاده کرد. همچنین استفاده از شامپو ولپلکس برای انواع مو امکان‌پذیر است. این شامپو روزانه اسپانیایی با توجه به کیفیت مطلوب، حجم بالا و قیمت مناسب، مقرون به صرفه خواهد بود.

هر عاملی که موجب خشک شدن موها شود (مانند وراثت، سشوار کشیدن، اشعه ماورای بنفش و …) آرایش کوتیکول مو را بر هم زده که این امر موجب آسیب پذیری و دو شاخه شدن و کدورت تارهای مو می شود و حالت دادن به آن را مشکل می کند. شامپوی روزانه ولپلکس با ترکیبات مرطوب کننده قوی، رطوبت مورد نیاز موها را تأمین می کند. مواد پوشاننده موجود در این محصول لایه ای محافظ را روی تار مو تشکیل می دهد که از تبخیر رطوبت موجود در تار مو جلوگیری کرده، ضخامت تار مو را افزایش داده و مشکل الکتریسیته ساکن را نیز برطرف می کند. ضمناً ترکیبات تسکین دهنده این شامپو التهاب ناشی از خشکی پوست سر را نیز برطرف می کند.

نکته: این شامپو جزو معدود شامپوهایی هست که حاوی پلکس است

به افرادی که هر روز حمام می‌کنند توصیه می‌شود، بیش از یک بار موی خود را شامپو نکنند. شامپوی wellplex با ترکیبات مرطوب‌کننده آسیبی به مو نمی‌زند. اما اگر موهایی نازک دارید، بهتر است بیش از یک بار در روز موهای خود را شامپو نکنید. کیفیت خوب این محصول آسیبی به موهای‌تان نخواهد زد و برای استفاده‌ی‌ خانم‌ها و آقایان مناسب است.

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.