شامپوی سیلور کمند

در مورد شامپو سیلور کمند زیاد شنیدید شامپو سیلور کمند محصول ضد زردی می باشد، یعنی زردی را از مو می گیرد.
شامپو سیلور کمنداستفاده های فراوانی دارد که یکی از آنها گرفتن زردی بعد از دکلره می باشد.

شامپو سیلور برای اولین بار در کل دنیا در کل شرکتهای سازنده محصولات تخصصی مو، در شرکت مکزیک تولید شده و کارآیی بسیار فراوانی دارد.

توصیه می شود در صورتی که می خواهید شامپو سیلور استفاده کنید، ابتدا پایه دکلره را به پایه های ۸ نزدیک کنید، یعنی کاملا زرد، زرد تقریبا به رنگ روشن باشد. بعد از آن رنگساژ مورد نظرتان را بگذارید مثل کاراملی روشن یا رنگساژ یخی حتی رنگساژ صدفی را می توانید روی موها بگذارید بماند، البته بارعایت قوانین ترکیب رنگ موارد انجام دهید.

اگر موهای خود را رنگ می‌کنید و به دنبال زیبایی آن هستید حتما برند کمند را می‌شناسید. اساسا خانم‌هایی که به دنبال زیبایی هستند رفته رفته در انتخاب برند خود کاملا مشکل پسند می‌شوند. این مشکل پسندی به خاطر حسن سلیقه خانم هاست برای آن است که شما می‌توانید کاملا کارکرد و قوت و ضعف‌های انواع برندهای مختلف را تشخیص بدهد.

شامپو ضد زردی موی سر کمند، زردی بدست آمده موهای دکلره شده را از بین می برد و شفافیت را به موهای دکلره شده و خاکستری بر می گرداند. در صورتی که برای موهای قرمز استفاده گردد به مرور قرمزی موها گرفته می شود و همچنین جهت تکنیک شامپو شیمیایی موها هم از این شامپو می توان استفاده کرد. اگر از زردی و نارنجی بودن موهای خود بعد دکلره شاکی هستید با استفاده از این محصول به راحتی می توانید این زردی را از موهای خود دور کنید.

توجه :
هر چقدر موهای شما از پایه ۸ روشنتر باشد بهتر و بیشتر زردی موها را از بین میبرد.

طریقه مصرف:
شامپو را روی موهای خیس خود بمالید و چند دقیق صبر کنید و آبکشی نمایید و درصورت لزوم مجددا تکرار نمایید.

 

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.