شامپو گالنی موبانشامپو گالنی موبان
با فرمولاسیون خاص برای موهای چرب، خشک و معمولی که حاوی سدیم، عصاره های گیاهی، مجموعه ویتامین های E-H-F پروتئین، و با راحیه نارگیل و عسل
حاوی مواد نرم کننـده وامول سفایر (حالت بخش) است که موجب تقویت مو و پوست سر می شود.

شامپو از چه ترکیباتی تشکیل شده است؟
اغلب شامپوها دارای عوامل پاک کننده، نرم کننده، افزودنی های مجاز، عوامل نگهدارنده (ممکن است شامپو بدون نگهدارنده به میکروب آلوده شود) و عوامل مربوط به شکل ظاهری مثل؛ صدفی کننده شامپو، رنگ و عطر هستند. همچنین عوامل دارویی مثل دپانتنول که به مرطوب کنندگی مو کمک می کند یا پیریتون زنیک که ضدشوره است.

شامپو چیست؟
در سال های گذشته و برای مدت طولانی، مواد تمیز کننده مو و پوست معنایی به جز صابون نداشتند و می دانیم که این ماده دارای ضعف های زیادی مثل ضعف شست و شو در آب های سخت است. صابون در آب سخت به خوبی کف نمی کند و باعث برجای گذاشتن یک لایه چرب ناخوشایند که به خوبی شسته نمی شود می گردد. اگر مو با صابون شست و شو شود این لایه ناخوشایند بر روی مو ایجاد می شود و ظاهری بی جان و بی روحی را برجای می گذارد.

در شامپوهای مدرن، همچون شامپو گالنی موبان ترکیبات صابونی به وسیله مواد پاک کنده ای که سورفکتانت نامیده می شوند جایگزین شده اند. سورفکتانت ها در همه انواع آب به خوبی کف می کنند و به راحتی و به صورت کامل شسته می شوند. البته امروزه تقریباً همه انواع شامپوها حاوی مقادیری از عوامل حالت دهنده (comditioner) نیز هستند.
مواد پاک کننده، مو و کف سر را تمیز می کنند و در همین زمان مواد کاندیشنر موجود در شامپو وارد عمل می شود و باعث شانه شدن راحت تر موهای خیس شده و افزایش حجم آن بدون ایجاد الکتریسیته ساکن در زمان خشک شدن می شود. امروزه مردم بسیار بیشتر از قبل موهای خود را می شویند. در نتیجه این مصرف بالا، باعث ایجاد سیستم های شست و شوی ملایم تری بسته به نیاز روزانه آنها برای پاکیزگی موهایشان شده است.

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.