بافت مو به مرور زمان و دراثر آسیب های محیطی مانند اشعه های مضر آفتاب یا شیمیایی و حرارت ناشی ازاستفاده از سشوار، اتوی مو و غیره زیبایی خود را از دست داده و خشک و بی حالت می گردند. ماسک مو یکسی تولید برند رنگ مو یکسی محصولی بسیار غنی جهت تقویت و احیا بافت مو می باشد تا موها زیبایی طبیعی خود را بازیابند و نمایی جذاب داشته باشند. این ماسک (ویتامینه مو یکسی) حاوی ترکیب موثر از۳ نوع پروتئین می باشد که با تاثیر بر روی بافت مو موجب تقویت و افزایش استحکام مو می گردد.

ماسک مو یکسی مخصوص موهای آسیب دیده و دکلره شده، باعث درخشندگی و تقویت مو های زیبای شماست.
موهای آشفته خشک و وزوزی شکننده تر هستند، استفاده مداوم از رنگ های شیمیایی و همچنین عوامل مکانیکی مثل سشوار و سایر وسایل برقی، همچنین عوامل محیطی مثل گرد و غبار، نور خورشید، آب و هوا به مو آسیب می رساند و ظاهری نامطلوب در مو‌های شما ایجاد می کند. حال استفاده از ماسک موی یکسی با وجود ویتامین ها جهت آبرسانی به موها و جلوگیری از موخوره و شکنندگی مو باعث درخشندگی و نرمی بیشتر موها شده و ظاهری زیبا را برای شما به نمایش می گذارد.

ویتامینه مو یکسی ،تولید شده در کارخانه ژاله نور با سابقه درخشان تولید در صنایع آرایشی و بهداشتی قابل مقایسه با محصولات بهداشتی و مراقبتی مو با استانداردهای جهانی، محصولی کاملا ایمن و سلامت و مورد تائید وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی است.

سبد کالای رنگ مو یکسی شامل ماسک یکسی، تافت یکسی، رنگ مو یکسی، اکسیدان یکسی می باشد. ماسک موی یکسی مخصوص موهای آسیب دیده و دکلره شده جهت بازسازی و احیای سریع موها به دلیل وجود کراتین، تغذیه موها به علت پروئین هیدرولیز شده گندم، وجود ویتامین های E و B5 جهت آبرسانی و جلوگیری از موخوره، حفظ درخشندگی و نرمی موها به جهت وجود روغن های گیاهی جوجوبا و گلیسیرین استفاده می شود.

نحوه استفاده:
پس از شامپو کردن موها ، مقداری از ماسک مو را به آرامی بر روی ساقه ماساژ دهید ۳-۴ دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را آبکشی نمایید .

ویژگی های اصلی:
-احیا ساختار مو
-تقویت مو
-ترمیم بافت مو
-افزایش نرمی مو ها
-افزایش استحکام مو
-حاوی ترکیبات پروتئینی
-افزایش حالت پذیری مو
-افزایش شفافیت و درخشندگی موها
-تاثیر فوری

جهت سفارش کالا با شماره 9007 11 95 021 تماس بگیرید.