مدل آرایش ۲۰۱۷ درست مثل مدل لباس امسال مسیری را به شما نشان می‌دهد که در عین حال که ساده است نیازی نیست وقت زیادی را برای آن صرف کنید، می‌توانید زیباتر از همیشه هم به نظر برسید، از سایه‌ها تا صورت‌های بدون کرم پودر با مد آرایشی امسال همراه شوید.

سال ۲۰۱۶ با تناژ کاملی از رنگ‌های رژ لب همراه بود؛ از قرمز و صورتی و نارنجی معمول گرفته تا مشکی و آبی و زرد، ۲۰۱۶ سال رژ لب‌های رنگی بود. در کنار آن سایه روشن زدن صورت یکی از مهمترین انواع مدل آرایش بود، مدلی که به ما یاد می‌داد با استفاده از کرم پودر و کانسیلر و برنزه کننده های مختلف برجستگی‌ها طبیعی روی صورت ایجاد کنیم. اما همه این‌ها را فراموش کنید چراکه مدل آرایش ۲۰۱۷ رنگ‌ها و طرح‌های تازه‌ای برای آرایش صورت دارد.

آرایش ۲۰۱۷ از مرحله آرایش غلیظ با زیرسازی‌ها و کرم‌های سنگین عبور کرده است و به جای آن یک زیبایی طبیعی با کمترین تلاش برای آرایش کردن را به ارمغان آورده است.

مد آرایش امسال یعنی سال ۲۰۱۷ نه تنها در مورد آرایش طبیعی و ساده است بلکه در عین حال پر از رنگ و مدل‌های متفاوت هم هست.­ خط چشم های خاص در آرایش چشم و سایه و رژ لب هایی که ظاهرتان را تازه و متفاوت نشان می‌دهد در کنار رنگ‌هایی که در آرایش صورت ۲۰۱۷ به کار گرفته می‌شود تا حد امکان به کمترین میزان ممکن مورد استفاده قرار می‌گیرند و همین باعث می‌شود که آرایش امسال را آرایشی “فوق طبیعی” بدانیم.

بهار و تابستان امسال با مدل های آرایش خاصی که دارد فصل دختران تنبل و زنان شجاعی است که می‌خواهند در کمترین زمان ممکن آراسته به نظر برسند و وقت زیادی را برای آرایش کردن جلوی آینه نگذارند.

جهت سفارش کالا با شماره 9007 11 95 021 تماس بگیرید.