موم های سطلی:
این نوع موم ها را کمی گرم نموده در جهت رویش موی لایه نازکی از آن را بپوشانید. کمی پارچه یا زر ورق تمییز روی آن گذاشته فشار دهید تا مطمئن شوید چسبیده است. بیدرنگ قسمت پایین پارچه یا زر ورق را در جهت خلاف رویش مو بصورت مایل به سرعت بکشید.
بدین ترتیب بدون کمترین احساس درد موهای زائد تماما از ریشه کنده خواهد شد.

موم سرد اطلس:
موم سرد اطلس با مواد کاملا طبیعی فرموله شده است که لطافت و شادابی خاصی به پوست می بخشد.
این محصول با کمترین احساس درد در ناحیه مصرف تمام موهای زائد بدن را از بین میبرد.موم سرد با پد اپیلاسیون استفاده می شود و برای انواع پوست مناسب می باشد.
موم سرد اطلس بسته بندی سطلی (۴ کیلوگرمی) می باشد.
موم سرد اطلس دارای عصاره های عسل، آلئورا، زیتون، رز و زغال می باشد که هر کدام خواص خاص خود را دارا می باشند و تاثیر منحصر به فرد بر روی پوست برجای می گذارد.موم سطلی اطلس آلوورا:

آلوئه ورا خاص مناطق آفریقایی است که به آن زنبق بیابانی یا صحرایی هم می‌گویند. در برخی کشورها با نام‌هایی چون «گیاه جاودانگی»، «گیاه دارویی»، «گیاه ملکه» و … نامیده می‌شود.
نخستین بار مصری‌ها گیاه آلوئه ورا ( آلوورا )را برای درمان زخم‌ها، سوختگی‌ها و عفونت‌ها به کار می‌گرفتند. پس از آنها یونانی‌ها، اسپانیایی‌ها و آفریقایی‌ها به شیوه‌ها و منظورهای مختلف از گیاه آلوئه ورا ( آلوورا ) استفاده می‌کردند.
از خواص الوورا بر پوست اینکه به پوست شما شادابی طراوت ولطافت ونرمی پوست می بخشد پس شما با یک تیر دو نشان زدید هم موزدایی انجام دادید و به پوست خود این خواص را هدیه کردید امتحان کنید و ببینید این محصول چه اثری دارد و کاملا این محصول گیاهی می باشد.
خواص آلورا:
حاوی ویتامین های E,C,B1,B2,B6 بوده که باعث جوانی، نرمی و براقیت پوست می شود.
این موم دارای قدرت چسبندگی ۵ برابر موم های معمولی است.
عصاره های طبیعی آلوئه ورا اضافه شده تحریک پوست را به حداقل می رساند.

موم با عصاره رز:
اسانس رز از طریق جذب از راه پوست از بوجود آمدن چین و چروک و لکه های پوستی جلوگیری می کند.
این موم دارای قدرت چسبندگی ۵ برابر موم های معمولی است.
عصاره های طبیعی رز اضافه شده تحریک پوست را به حداقل می رساند.

خواص زیتون:
از بین بردن چین و چروک از جمله خواص روغن زیتون برای پوست است و باعث لطافت و نرمی و شادابی پوست صورت می شود. مواد آنتی اکسیدان خصوصاً ویتامین E موجود در روغن زیتون از ایجاد رادیکال‌های آزاد و فرآیند اکسیداسیون در سلول‌های پوستی و ایجاد سرطان‌های پوست جلوگیری می‌ کند و کمک می ‌کند تا سلول‌های پوست انعطاف‌ پذیری خود را حفظ کرده و عوارض پیری دیرتر ظاهر شود. این موم دارای قدرت چسبندگی ۵ برابر موم های معمولی است. عصاره های طبیعی زیتون اضافه شده تحریک پوست را به حداقل می رساند.

 

موم عسل:
این گروه از موم ها به دلیل دارا بودن موم زنبور عسل کمک شایانی به کم شدن درد هنگام اپیلاسیون می نماید و موجب نرمتر شدن پوست بعد از اپیلاسیون می گردد. قابل مصرف برای انواع پوست ها عصاره های طبیعی عسل اضافه شده تحریک پوست را به حداقل می رساند.

 

موم سطلی زغال

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.