هر چند رول پدها جایگزین پارچه های سنتی شده اند، اما هنوز هم نوار های پارچه ای محبوبیت خود را از دست نداده اند. محبوبترین و طبیعی ترین پارچه مختص اپیلاسیون متقال است. اگر به دنبال خرید بهترین پارچه های متقال مخصوص اپیلاسیون همراه با رضایت صد در صد مشتریانتان هستید، با ما تماس بگیرید.

انواع پارچه متقال
جالب است بدانید که پارچه های متقال در طیف وسیعی، شامل مصارف خانگی تا صنعتی کاربرد دارد

متقال، پارچه ای متراکم از نظر بافت می باشد که گرماژ آن در هر متر مربع از ۱۱۰ گرم بالاتر می باشد و تا ۱۸۰ گرم در متر مربع نیز تولید می گردد.عرض متقال ها عموما از ۱ متر تا بیش از ۳ متر می باشد.
کار برد متقال از مصرف در صنایع دستی گرفته تا کاربرد در صنعت می باشد.

متقال چیست و چه کاربردهایی دارد:
یکی از جالب ترین کاربرد های متقال استفاده از این محصول در تولید محصولات صنایع دستی شامل گلیم، گیوه، شال و روسری های نخی، کالای خواب و … میباشد.
متقال در صنایع کوچک و بزرگی که نیاز به جاذب آب یا روغن در صنایع دارند مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه متقال به جهت استفاده از نخ صد در صد پنبه ای، بالاترین جذب آب و روغن و بطور کلی مایعات را دارد. لذا یکی از اصلی ترین مشتریان ما را صنایع روغن کشی و شرکت های فعال در این زمینه تشکیل می دهند. هر جایی که نیاز به جذب آب یا روغن باشد و نیاز به پارچه جاذب مایعات وجود داشته باشد، متقال حرف اول و آخر را می زند.
یکی از کاربردهای متقال در عایق کاری است. در عایق کاری نیاز به حرارت دادن به پارچه وجود دارد. متقال به خاطر بافت تمام پنبه ای خود، در مقابل حرارت مقاوم بوده، اصطلاحا جمع نمی شود و براحتی می توان به کمک متقال، کار قیر اندود کردن را در عایق کاری ها انجام داد.
گونی های برنج های مرغوب نیز از پارچه متقال تهیه می شوند. البته در این مورد از پارچه های ویسکوز نیز استفاده می گردد اما متقال های تمام پنبه، بخاطر جاذب بودن رطوبت، بیشتر از انواع ویسکوز کاربرد دارند. این نوع گونی، به دلیل استفاده شدن از متقال ها که صد در صد پنبه ای هستند، در خشک شدن برنج های تازه برداشت شده نقش بسزایی دارند.

خرید پارچه متقال مخصوص اپیلاسیون به تازگی جایگزین اسپان باند و ورقه های کاغذی شده است، آیا علت استفاده از متقال را برای خانمها می دانید؟
پوست هر شخصی مهم ترین قسمت بدن اوست که باید از آن مراقبت ویژه ای داشت زیرا علاوه بر زیبایی شخص برای سلامتی نیز مهم است و اکثر بیماری ها از طریق پوست به انسان منتقل می شوند.
تمامی خانمها در ماه حداقل یک ماه عمل اپیلاسیون را انجام می دهند و نیاز دارند تا به آرایشگاه رفته و از آرایشگر درخواست انجام اپیلاسیون را داشته باشند یا به صورت شخصی در منزل آن را انجام دهند.
برای انجام این کار نیاز به موم، شمع و پارچه اسپان باند یا برگه های کاغذ خواهند داشت.

پارچه متقال اپیلاسیون
قبلا برای اپیلاسیون از پارچه های اسپان باند یا برگه کاغذ عادی استفاده می شد، معمولا دختر خانمها معتقدند که برگه های کاغذ بسیار بهتر است و جذب آن بالاتر بوده و خیلی ساده تر مو های بدن را به وسیله مومک از بین می برد اما پارچه های اسپان باند با اینکه بسیار ارزان هستند اما به علت نداشتن تار و پود پارچه و بی بافت بودنش خاصیت خوبی را از خود در هنگام انجام اپیلاسیون ندارند.
جدیدا خانمها پارچه متقال را جایگزین کرده اند زیرا از بافت پنبه ای و الیاف طبیعی بافته شده است و قطعا کیفیت بسیار بهتری دارد. کمتر خانمی را می توان پیدا کرد که به پنبه حساس باشد و پوستش قرمز شود یا دانه های قرمزی بر روی آن ظاهر شده و اذیت شود بلکه با پارچه متقال پنبه ای با اینکه مجبور می شوید هزینه بیشتری خرج کنید اما مطمئن باشید هیچ ضرری به پوست خود نرسانده و سلامتش را کامل حفظ نموده اید.

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.