راه حل های کاهش پف زیر چشم
دیدن دو تا پف که صبح زیر چشم‌ ها سبز شده برای خیلی از ما قضیه‌ ی نا‌ آشنایی نیست. دلایلش هم متفاوته، یه وقتایی به گریه‌ شب پیش برمی‌گرده، یه وقتایی به خاطر نمک غذاست. و یه وقتایی هم به خاطر بعضی از بیماری‌ ها مثل پر‌کاری تیروئید و ورم ملتحمه ایجاد می‌شه.

دلیلش اگه بیماری باشه باید خیلی زود به دکتر مراجعه کرد. اما اگه یه اتفاق روتینه که صرفا جهت خرد کردن اعصاب میفته براش راه حل داریم!

قاشق درمانی
یکی از کارهایی که می‌شه خیلی راحت انجام داد اینه که همیشه دو تا قاشق توی یخچال داشته باشیم! وقتی رو به رو شدین این قاشق‌ها رو در بیارین و از قسمتی که فرو رفتگی دارن روی چشم‌ها بذارین. این کار رو برای مدت یه ربع انجام بدین تا کم‌کم پف چشم‌هاتون از بین بره. قاشق درمانی کنید تا پف چشم بخوابه.

اصلاح درمانی
مثلا دیر خوابیدن یا کم خوابیدن، نمک خوردن یا استفاده از پنیر زیاد توی غذاها و سیگار کشیدن. بهتره این عادت‌ها رو ترک کرد.

طاق باز درمانی
قدیمی‌ها به خوابیدن روی کمر، طوری که صورت رو به سقف باشد خوابیدن «طاق باز» می‌گفتند. کسانی که روی شکم می‌خوابن یا حتی به پهلوها، معمولا صبح‌ها بیشتر از بقیه پف می‌کنن. پس سعی کنین طاق باز بخوابید.

آرایش درمانی
می‌تونین از دو تا وسیله استفاده کنین. اولی کرم ضد پف دور چشم هست و دومی استفاده از کانسیلر. سعی کنید در طول روز آب بنوشید و از خوردن قهوه هم خودداری کنین.

ماساژ درمانی
می‌تونید رگ‌های خونی اطراف چشم‌ها رو به فعالیت کردن مجبور کنید، اونم از طریق ماساژ. کافیه با انگشت وسطتون شروع کنید به ایجاد حرکت‌های دورانی. اگر هم به نظرتون رسید دوست دارید از یه وسیله استفاده کنین گوش پاک‌کن انتخاب خوبیه.

تی‌بگ درمانی
می‌تونین دو تا چای سبز کیسه‌ای معمولی رو توی آب جوش بذارین تا برای پنج دقیقه بمونه. بعد این کیسه‌ها رو در بیارین و بذارین حدود ۲۰ دقیقه توی پلاستیک داخل یخچال بمونن. بعد که خنک شدن برای حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه هر کدوم رو روی یه چشم بذارین. این کیسه‌ها معمولا تا حدو یک هفته توی یخچال قابل نگهداری کردن هستن.

جهت سفارش کالا با شماره 9007 11 95 021 تماس بگیرید.