پودر دکلره سفید IGORA شوآرتزکف پروفشنال ۴۵۰ گرمی
Schwarzkopf professional IGORA white deco powder 450gr

پودردکلره سفید ایگورا شوآرتزکف ۴۵۰ میل
پودر دکلره آسیب رسان‌ترین بخش مواد رنگی برای موها است و البته این پودر عامل رنگ‌بر بسیار قوی برای موهاست. موهایی که دکلره می‌شوند عملا خود را با آسیب فرسایش شیمیایی بسیار بالایی روبه روی می‌سازند. اما برند های بسیار مرغوب رنگ مو مانند شوارتزکف این گونه نیستند و عملا پورد های دکلره شوارتزکف توانایی این را دارند که با کمترین آسیب به ریشه و ساقه مو، موهای شما را رنگ‌بری کند و آن‌ها را برای انواع رنگ های بلوند و روشن آماده سازند.

دکلره کردن موها در ایران بسیار رواج دارد زیرا اغلب خانم‌های ایرانی رنگ موهای تیره‌ای دارند و باید با یک رنگ‌بر قوی مانند دکلره این رنگ را بازکنند تا موهایشان کاملا آماده پذیرش رنگ روشن شود.

ایگورا رویال انواع رنگ های بسیار جذاب و درخشان مو را برای استفاده شما فراهم آورده محصولی از کمپانی بسیار بزرگ شوارتزکف که انواع محصولات مربوط به مو را در حجم و کیفیتی کاملا حرفه‌ای عرضه می‌کنند.

“پودردکلره سفید IGORA شوآرتزکف” یک پودر دکلره بسیار مناسب و کاملا استاندارد است.
پودری که کف نمی‌کند و میزان حرارت ثابتی برای باز کردن رنگ مو دارد. البته کار کردن با پودردکلره سفید IGORA شوآرتزکف احتیاج به مهارت‌های خاصی دارد.

پودردکلره سفید IGORA شوآرتزکف می‌تواند تا ۸ درجه مو‌های شما را روشن کند، این عددی بسیار مناسب برای شماست که می‌خواهید موهای خود را کاملا روشن کنید. پودردکلره سفید IGORA شوآرتزکف بدون غبار است و در ترکیب خود واریاسیون ضد زردی دارد که موجب می شود هاله زدی که در برخی مو ها بعد از رنگ به وجود بیاید به وسیله پودردکلره سفید IGORA شوآرتزکف خنثی شود.

نحوه استفاده
برای استفاده از پودردکلره سفید IGORA شوآرتزکف آن را با نسبت ۱ به ۲ با اکسیدان ۱۲% بیامیزید و خوب مخلوط کنید درجه روشنی حاصل از پودر دکلره بسته به زمانی است که آن بر روی موهای شما قرار می‌گیرد. این پودر اگر با اکسیدان ایگورا رویال استفاده شود سبب خشکی موی شما نخواهد شد و همین سبب می شود که کیفیت موی شما حفظ شود.

پودر دکلره IGORA شوآرتزکف‌ نباید با ریشه موهای شما تماس پیدا کند. همین طور پودردکلره سفید IGORA شوآرتزکف‌ نباید با پوست سر شما تماس حاصل کند سرهایی که خاش، جوش و یا زخم دارند به هیچ عنوان نباید از پودر دکلره IGORA شوآرتزکف استفاده کنند.

تأثیر استفاده
برای کاملا بی‌رنگ کردن موها بهتر است پودر دکلره IGORA شوآرتزکف را با یک بی رنگ کننده مصرف کنید اما برای آن که موهای شما حدود ۸ درجه روشن شود می توانید پودر دکلره IGORA شوآرتزکف به تنهایی با اکسیدان و رنگ مو مخلوط کنید.

Igora Vario Blond Extra Power
پودر دکلره سفید خیلی قوی، بدون غبار و دارای اثر خنثی کننده زردی قدرت روشن کنندگی پایه مو تا بیش از ۸ درجه حاوی اسیدهای آمینه جهت مراقبت و حفظ لطافت مو با رایحه ای دلپذیر و ترکیب سریع با اکسیدان کرم

Igora Vario Blond Plus
پودر دکلره آبی قوی، بدون غبار و حاوی رنگدانه های ضد زردی قدرت روشن کنندگی پایه مو تا بیش از ۷ درجه حاوی پروتئین گندم جهت مراقبت و ترمیم مو با رایح های دلپذیر و ترکیب سریع با اکسیدان کرم

Igora Vario Blond Cool Lift
کرم تشدید کننده دکلره با تن سرد، خنثی کننده زردی و رسیدن به تن سرد دلخواه تکنولوژی رنگدانه های سرد موجود در این محصول در زمان ترکیب با انواع پودر دکلره ایگورا به طور هماهنگ و فقط در یک مرحله قدرت روشن کنندگی را تا بیش از ۸ درجه افزایش می دهد.

این ترکیب در زمان دکلره و های لایت حتی برروی موهایی به رنگ تیره طبیعی با خنثی کردن زردی، تن سرد را افزایش می دهد.

روش مصرف:
قابل مصرف با لوسیون تثبیت کننده رنگ ایگورا ( ۳، ۶، ۹ و یا ۱۲ درصد بر حسب رنگ پایه انتخابی)
زمان لازم: ۲۰ تا ۶۰ دقیقه

نکته:
بر روی موهای بلوند روشن و یا از قبل دکلره شده استفاده نگردد.
زمان مکث را از زمان تعیین شده افزایش ندهید.
از گرمای اضافی استفاده نکنید.

در حین زمان مکث، روشن شدن مو را کنترل نمایید و پس از رسیدن به نتیجه دلخواه با شامپو و محصولات درمانی و محافظت کننده موهای رنگ شده بناکور شسته و آبکشی نمایید.

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.