پودر دکلره ریتون | Reyton

دکلره یا دکلراسیون به درواقع بی رنگ کردن مو و یا روشن کردن رنگ مو است؛ که نتیجه ی
استفاده از آن پراکنده شدن و خارج شدن پیگمنت های طبیعی مو از ساختمان مو میباشد.
اگر بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از چهار درجه روشن تر کنیم ابتدا باید موها را دکلره کنیم
و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده کنیم.

استفاده از پودر دکلره ی مناسب برای حفظ سلامت موها همواره دارای اهمیت بسیار است.
پودر دکلره ریتون سالهاست که جایگاه وبژه ای بین سالن دارهای حرفه ای و خانوم هایی که کیفیت برایشان اهمیت فراوان دارد و از پوست و موی خود بخوبی مراقبت میکنند تا زیبایی و سلامت خود را حفظ نمایند پیدا کرده است.
پودر دکلره ریتون، پودری بدون غبار با خاصیت به پایه رساندن رنگ مو بدون آسیب رساندن
به موها یکی از بی رنگ کننده های قوی موجود در بازار است.

پودر دکلره ریتون در حجم ۱۰۰۰ گرم بیشتر مناسب سالن های زیبایی و آرایشگاه ها می باشد.
که برای بی رنگ کردن یا روشن کردن پایه موها استفاده می شود.
میزان روشن شدن پایه مو بستگی به رنگ مورد استفاده شما دارد.
چند نکته:

حتما کار دکلره کردن موهای خود را به افراد با تجربه بسپارید تا از آسیب رسیدن به موهایتان جلوگیری شود. قبل از دکلوراسیون برای جلوگیری از آسیب به پوست ؛پوست اطراف صورت را چرب می کنیم. هنگام دکلره مدام باید مو را کنترل کرد اگر تکه ای از مو را برداشتید و کشیدید اگر کش آمد بلافاصله باید مو رابشویید زیرا مو دیگر مقاومت ندارد و مکث بیشتر باعث سوختگی مو می شود. برای جلوگیری از آسیب دیدن موها اگر داخل پودر دکلره قسمت ساقه را نمک بزنیم و قسمت ریشه را شکر بزنیم آسیب دیدگی مو کمتر می شود. ۴- در مواردی از قبیل زمان پریود و یا حاملگی(مخصوصاتا ۴ماهگی که جنین در حال شکل گرفتن است
ودر ۸ و ۹ ماهگی دوران حاملگی) و یا بیماری های عصبی از این عمل خودداری کنید.
در کنار پودر دکلره ریتون می توانید از اکسیدان ریتون ۱۲ درصد به منظور یکدست شدن دکلره استفده کنید.

پودر دکلره‌ی سفید برند «ریتون» (Reyton) حاوی ۳۰ گرم از این محصول است که برای بی‌رنگ‌کردن موها مورداستفاده قرار می‌گیرد. مدل «Mint» حاوی عصاره‌ی نعنا است که هم موجب خنک‌شدن پوست سر و هم باعث ایجاد رایحه‌ای خوش بر روی موها می‌شود. تکنولوژی به‌کاررفته در پودر دکلره‌ی ریتون می‌تواند پایه‌ی موها را بسیار روشن کند بدون آن‌که آسیبی به موها برساند البته بهتر است بدانید که دکلره‌کردن و روشن‌کردن پایه‌ی موها باید توسط افراد باتجربه انجام بگیرد چراکه در غیراین‌صورت سبب آسیب‌رسانی به موها می‌شود. برای این‌که بی‌رنگ شدن و یا روشن‌شدن موها یکدست انجام شود توصیه می‌شود از اکسیدان دوازده درصد که قوی است استفاده شود. توصیه‌ می‌شود در هنگام بی‌رنگ‌کردن موها از دستکش محافظ استفاده کنید و در محیطی دارای تهویه این کار را انجام دهید زیرا که تنفس‌کردن گاز ناشی از پودر دکلره و اکسیدان برای سلامتی بسیار مضر و خطرناک است. محصولات ریتون دارای مجوز بهداشت از سازمان غذا و دارو و کاملاً تاییدشده هستند.

جهت سفارش کالا با شماره 9007 11 95 021 تماس بگیرید.