پودر دکلره لیزاپ Pro.tech
پودر دکلره LISAP
تغییر رنگ مو باعث تغییر کلی در چهره می شود و اگر رنگ جدید مخالف با رنگ طبیعی موها باشد این تغییر مشهود تر خواهد بود. پودر دکلره یکی از محصولاتی است که با تغییر رنگ تیره موها، باعث ایجاد این تغییر و داشتن موهایی روشن می شود. شرکت لیزاپ ایتالیا که در ساخت محصولات آرایشی و مراقبتی مو سابقه ی درخشانی دارد پودر دکلره قوی کامپکت را ارائه کرده است که بدون استفاده مکرر موها به رنگ روشن و دلخواه درآید و به ساختار آن صدمه ای وارد نشود. مخلوط پودر و اکسیدان این محصول خشک نشده و حالت ژله ای به خود می گیرد. این محصول برای تکنیک شانه ای و بدون پوشش مناسب است. فرمول اختصاصی حاوی کراتین طبیعی ساختمان مو را محافظت کرده و از سوزش پوست سر جلوگیری می کند.
این محصول – پودر دکلره یک کیلویی Lisap برای پوست سر خشک و حساس مناسب است.

 

تحقق رویای شما برای دکلره بر روی موهایی که قبلا دکلره شده با حفظ سلامت مو، در گرو استفاده از این پوست می‌باشد این پودر دکلره بدون غبار برای ایمنی بیشتر سیستم تنفسی بوده و برای دکلره کردن مجدد تا رسیدن به درجه دلخواه مناسب می باشد.
با قدرت روشن کنندگی تا هفت درجه باستانی با دو بار استفاده پایه ۱۲ مشاهده می‌شود.
به دلیل دارا بودن مواد فعال گیاهی نشاسته برنج لانولین،جلبک های دریایی و پیگمنت های آبی (ضد زردی و قرمزی)، ضمن آبرسانی و حفظ سلامت ساختمان مو،موها را نرم تر و شفاف تر ساخته و نیز موها را خشک و خشن نمی کند.

جهت سفارش کالا با شماره 9007 11 95 021 تماس بگیرید.