پودر دکلره رنگی گلبارانپودر دکلره رنگی گلباران
مشخصات پودر دکلره رنگی:

پودر دکلره گلباران ۵۰ گرمی
با تناژ رنگهای زیر:
« پودر دکلره مسی، پودر دکلره شرابی، پودر دکلره قرمز آتشین، پودر دکلره بنفش بادمجانی، پودر دکلره زیتونی، پودر دکلره بلوندخاکستری، پودر دکلره صورتی، پودر دکلره سرخابی، پودر دکلره زرشکی، پودر دکلره فندوقی، پودر دکلره سبز، پودر دکلره زرد، پودر دکلره زردآلویی، پودر دکلره هلویی، پودر دکلره یاسی، پودر دکلره یخی قطبی، پودر دکلره آبی فیروزه ای، پودر دکلره آبی اقیانوسی، پودر دکلره سورمه ای »

توضیحات در مورد استفاده از پودر دکلره رنگی:

روش استفاده و طرز مصرف پودر دکلره رنگی؛ امروز از پودر های رنگی بسیاری استفاده می شود که البته آنها هم فواعد خاص خودشان را دارند و در صورتی که در ترکیبات مناسبی استفاده شود شاهد براقیت مو بدون هیچ گونه رفله ای خواهید بود. پخش رشد، عرضه کننده محصولات تخصصی مو – قصد دارد در این مقاله شما را با ترکیبات مختلف از این رنگ های پودری آشنا کند.

در خصوص استفاده از پودر های رنگی فانتزی که وجود دارد می توان به چند مورد مهم اشاره نمود:
– در ترکیبات رنگی خود تنها به اندازه سه قاشق مرباخوری از پودر استفاده نمایید.
– در ابتدا پودر را با اکسیدان مخلوط نموده سپس رنگ مورد نظرتان را به آن اضافه نمایید.
– از جمله خصوصیات این پودر ها آنتی دمیج بودن آنها میباشد و بدون هیچ نگرانی در خصوص آسیب موهایتان می توانید از این پودر ها استفاده نمایید.

از جمله رنگ پودرهای مختلف می توان به موارد زیر اشاره نمود:
پودر قرمز آتشین: با ترکیب این پودر با رنگ های شرابی، آلبالویی، قرمز علاوه بر براق نمودن رنگ مویتان و افزایش ماندگاری رنگ مو در صورتی که بخواهید رنگ موهایتان را عوض نمایید به راحتی و بدون هیچ گونه آسیبی با دکلره ضعیف رنگ را پاک نمایید.
اگر می خواهید موهایتان را شکلاتی رنگ نمایید و نگران رفله زرد و نارنجی هستید که ممکن است در موهایتان ایجاد شود می توانید از پودر قرمز آتشین استفاده نمایید.
مخلوط پودر قرمز یا رنگ هایی از سری زیتونی، دودی، خاکستری باعث درخشان نمودن موهایتان می شود.
اگر به دنبال افزایش ماندگاری رنگ مسی هستید و علاوه بر آن هم می خواهید با حذف رفله نارنجی آن سایه های قهوه ای در موهایتان ایجاد نمایید به مخلوط رنگ مسی خود کمی پودر قرمز اضافه نمایید.
در صورتیکه تمایل دارید از پودرهای رنگی به تنهایی استفاده کنیذ تنها راه حل آن رساندن پایه روشنی موهایتان به هفت و حتی بالاتر چرا که این پودرها توانایی باز کردن کوتیکول های مو و روشن نمودن مو را نداشته و در نتیجه موهایتان به خوبی رنگ نمی گیرد.

جهت سفارش کالا با شماره 0912 029 0912 تماس بگیرید.