کراتین یک پروتئین موجود در بدن است که در موی هرفرد وجود دارد. بسیاری از خانم‌ها بدلیل فر و وز بودن موهای خود به دنبال راهی برای صاف کردن آنها هستند. در سالن‌های آرایشی از موادی برای صاف کردن موهای وز استفاده می‌کنند و در اصطلاح به آن کراتینه مو گفته می‌شود.
پک کراتین مو برزیلی گلد کراپلکس KERAPLEX

کراتین موی برزیلی کراپلکس به دلیل خاصیت بالای احیاء و صافی مو دارای محبوبیتی بسیاری در بین افرادی که به دنبال محصولی مناسب برای ترمیم موهای خود هستند می‌باشد. پک این محصول دارای شامپو قبل کراتین مو، مواد کراتین موی برزیلی و شامپو مراقبت بعد از کراتین مو می‌باشد.

ویژگی و مشخصات پک کراتین مو برزیلی کراپلکس

پک کراتین مو برزیلی گلد کراپلکس :خرید پک کراتین موی گلد کراپلس ترکیبات ۱۰۰ درصد گیاهی تولید شده است همچنین فاقد فرمالدهید است. این مدل کراتین مو شکستگی‌ها و آسیب‌های مو را کاهش داده و تارهای مو را به صورت کامل احیاء می‌کند. کراتینه کردن مو روشی بسیار عالی برای درمان موهای آسیب دیده میباشد.
کراتینه مو چیست:

شامپو قبل کراتین: برای پاک سازی عمیق مو قبل از انجام کراتین مو
۱۰۰۰میل محلول کراتین برزیلی با خاصیت صافی ۱۰۰ درصد و احیاء ۹۰ درصد که باعث تقویت و ترمیم موهای خشک و آسیب دیده شده و از ایجاد موخوره و ریزش مو جلوگیری می‌کند.
شامپو آمینه برای مراقبت بعد از کراتین: شامپوهای حاوی سولفات و سدیم کلراید کراتین موهای شما را از بین می‌برد به همین دلیل شامپو حاوی آمینه می‌تواند مراقبت مناسب از موی شما را بعد از کراتین تضمین کند.

۱۰۰۰میل محلول کراتین برزیلی با خاصیت صافی ۱۰۰ درصد و احیاء ۹۰ درصد
قرنطینه دارد
تقویت و ترمیم موهای خشک و آسیب دیده
جلوگیری از از ایجاد موخوره و ریزش مو
پک ۳ عددی
برند برزیلی
مناسب انواع مو

روشی برزیلی که موهارو تا مدت چند ماه صاف و نرم میکند.برای کراتینه کردن موها حتما از مواد کراتینه ای استفاده شود که فاقد فرمالدهید باشد.کراتین موی گلد کراپلس فاقد فرمالدهید میباشد.از این رو فروشگاه بیوتی روز خرید کراتین موی گلد کراپلس اصلی رو با قیمت مناسب به مشتریان توصیه میکند.

مهمترین ویژگی کراتین ها این هستش که ویتامین لازم رو به مو رسانده

و باعث میشود موهای صاف و زیبایی داشته باشید و به هیچ وجه باعث ریزش موها نمیشود.
پک کراتین مو برزیلی گلد کراپلکس GOLD KERAPLEX :

خرید پک کراتین مویGOLD KERAPLEX

شامل یک شامپو با خاصیت بازی، کراتین احیاء کننده گلد کراپلس و ماسک حالت دهنده پر قدرت است. بسیاری از خانم‌ها از شکستگی ، موخوره و وز بودن موهای خود رنج می‌برند و همچنین بسیاری از موها به سبب رنگ مداوم و مواد دکلره خشک شده و آسیب دیده‌اند. با استفاده از کراتین موی گلد کراپلس برزیلی می‌توانید موهای آسیب دیده خود را درمان و تقویت کنید و همچنین مویی صاف و درخشان داشته باشید.

پک کراتین موی گلد کراپلس دارای ویژگی احیاکننده،حالت دهنده و خواص بازی می‌باشد:

۱-شامپو کراتینه گلد کراپلس خاصیت بازی دارد این خاصیت باعث میشود شاخه های مو از هم باز شوند تا کراتین تاثیر بهتری روی مو بزارد

۲-کراتین احیا کننده موی گلد کراپلس برزیلی:محلول کراتین برزیلی با خاصیت صافی ۹۰ درصد و احیاء ۸۵ درصد که باعث تقویت و ترمیم موهای خشک و آسیب دیده شده و از ایجاد موخوره و ریزش مو جلوگیری می‌کند.

موجب کاهش شدید حجم موهای وزدار میشودو در نتیجه احیای مجدد آن‌‏هاو صافی فوق العاده ای به موها میبخشد.

۳-ماسک حالت دهنده پرقدرت:شامپو آمینه برای مراقبت بعد از کراتین: شامپوهای حاوی سولفات و سدیم کلراید کراتین موهای شما را از بین می‌برد به همین دلیل شامپو حاوی آمینه می‌تواند مراقبت مناسب از موی شما را بعد از کراتین تضمین کند.
ویژگی های پک کراتین مو برزیلی گلد کراپلکس GOLD KERAPLEX :

۱-صافی ۹۰%

۲-احیای بالای ۸۵%

۳-مناسب انواع مو

۴-با براقیت و شاین بالا

۵-ماندگاری ۵ تا ۹ ماه

۶-پک کامل شامل شامپوی قبل ۱۰۰۰ میل/کراتین احیا کننده ی۱۰۰۰ میل و ماسک بعد کراتین ۱۰۰۰ میل میباشد
قیمت کراتین گلد کراپلس :

فروشگاه بیوتی روز در تلاش است برای رفاه حال مشتریان عزیز خرید پک کراتین گلد کراپلکس GOLD KERAPLEX رو با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.
نحوه استفاده از کراتین:

ابتدا ۳ بار موهارو با شامپوی قبل از کراتین شسته و سپس بوسیله سشوار خشک کنید.

موهارو از هم جدا کرده و مواد کراتین رو کامل روی موها بزنیدموهارو بوسیله ی یک کلاه بپوشانید تا مواد اثرگذاری بهتری کند

حداقل زمان ماندن مواد روی موها ۳۰ و حاکثر ۶۰ دقیقه میباشد که بسته به نوع موهای شما دارد

بعد این مدت زمان موهارو بوسیله ی سشوار خشک کنید.

سپس با اتو مو ۷الی ۸ بار اتو بکشید و بعد از آن به هیچ عنوان موها رو خیس نکنید

جهت سفارش کالا با شماره 9007 11 95 021 تماس بگیرید.