مواد کراتین برزیلین سکرت هیر گراسیو گیاهی است و درصد فرمالینش صفر هست.
در زمان استفاده کراتین برزیبین سکرت هیچ گاز و بویی ندارد، حتی در روزهای شلوغ شما می توانید مشتری کراتین خود را در کنار مشتری های دیگرانجام دهید بدون اینکه مشتری های دیگر ناراحت شوند.
در کراتین هایی که قبل از این کراتین برازیلین سکرت هیر گراسیو استفاده می کردید دود و غبار زیادی سالن را در بر می گرفت و همه مجبور بودند با ماسک و عینک کار کنند.
در واقع به خاطر فرمالین بالای موجود در کراتین های دیگر که یک ماده سرطان زا نیز بود این دود و غبار بوجود می آمد اما کراتین برزیلین سکرت بدون فرمالین نیاز به ماسک زدن هم ندارد.

در واقع این کراتین بدون فرمالین، بدون بو و بدون دود و غبار می باشد و شما اصلا احساس نمی کنید که دارید کراتین انجام میدید.
این کراتین قابل قیاس با کراتین یونیک ادونس، کراتین یونیک کی بی اس، کراتین یونیک آمینو استایل، کراتین گلوبال، کراتین فنسی و دیگران کراتین های موجود در بازار نیست.


* نکته دیگه این هست که این کراتین، تنها کراتین فاقد فرمالین موجود در ایران هستو در پروسه انجام دادنش نیاز به براشینگ هم نداره.
کراتین Brazilian Secrets Hair و فاقد فرمالین رو حتما امتحان کنید تا خود متوجه شوید چقدر با کراتین های بی کیفیت قبلی متفاوت است.
کراتین Brazilian Secrets Hair با مواد ویژه GRESSIVE یا همون گراسیو بدون فرمالین و فاقد بو و غبار آزار دهنده است.

جهت سفارش کراتین بدون فرمالین با ما تماس بگیرید.

 

جهت سفارش کالا با شماره 9007 11 95 021 تماس بگیرید.